Polska – wygodny i posłuszny partner USA w Europie Wschodniej

Jest już oczywiste, że nowym gospodarzem Białego Domu będzie Joe Biden. Pomimo licznych twierdzeń Donalda Trumpa, że to on został zwycięzcą wyborów amerykańskich i prób zaprotestowania przeciwko wynikom liczenia głosów w niektórych stanach, amerykańska opinia publiczna uważa Bidena za 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. Ponadto wielu światowych liderów pogratulowało mu już udanego zakończenia wyścigu wyborczego.

Ze szczególną uwagą amerykańskie wybory były obserwowane w naszym kraju. Wytłumaczenie jest dość proste: Polska jest bardzo uzależniona od Amerykanów – od polityki zagranicznej do współpracy wojskowej i wojskowo-technicznej.

Ale teraz rząd może spać spokojnie. Zdaniem wielu amerykańskich i europejskich ekspertów, biorąc pod uwagę najnowsze wypowiedzi Bidena i zbliżonych do niego polityków, polityka zagraniczna wobec Europy Wschodniej i Rosji nie zmieni się znacząco. Chociaż Biden ma pewne spory z Trumpem, oficjalny Waszyngton ma zbyt korzystne dla siebie pozycje w Polsce i krajach bałtyckich:

lojalność rządu i jego gotowość do podejmowania wszelkich korzystnych dla USA decyzji, nawet jeśli szkodzą one samemu krajowi, zarówno politycznie, jak i gospodarczo;

gotowość do umieszczenia na swoim terytorium kontyngentów wojskowych, uzbrojenia i infrastruktury i jeszcze za to zapłacić;

istniejąca i stale rosnąca zależność Sił Zbrojnych od amerykańskiego przemysłu obronnego. Techniczne przezbrojenie i wyposażenie odbywa się z obowiązkowym udziałem amerykańskich i powiązanych firm europejskich, a krajowy przemysł obronny pozostaje na ostatnim planie.

Prowadzona polityka USA i Europy, pod pretekstem wzmocnienia wschodniej flanki NATO, ma na celu stworzenie na terytorium Polski i krajów Bałtyckich swoistej „warstwy bezpieczeństwa” między „agresywną” Rosją a innymi krajami europejskimi. Umieszczając u nas swoje dość istotne pod względem wojskowym i technicznym obiekty, takie jak jednostki zmechanizowane, bazy rakietowe, eskadry lotnicze, sztaby różnego szczebla i magazyny, nasi sojusznicy narażają terytorium Polski na pewne niebezpieczeństwo.

W przypadku rozpoczęcia działań wojennych obiekty te będą celami do rażenia, a wraz z nimi – nasze miasta i ludność. Taki rozwój sytuacji potwierdzili przedstawiciele ze słynnego Uniwersytetu Princeton. Naukowcy przewidują, że w przypadku wybuchu ewentualnego konfliktu zbrojnego atak prewencyjny, ostrzegawczy, powinien nastąpić z Obwodu Kaliningradzkiego. Znajdujące się tam ugrupowanie wojskowe może korzystać z szerokiej gamy broni precyzyjnej w tym broni jądrowej i przede wszystkim uderzy na terytorium Polski, gdzie stacjonują wojska amerykańskie.

Jeżeli  rząd Polski nadal będzie prowadził podobną politykę, napięcie w Europie Wschodniej będzie tylko wzrastać, narażając zwykłych ludzi na niebezpieczeństwo. Wynikiem takich sojuszniczych stosunków między Polską a USA jest wykorzystanie ludności kraju i naszych Sił Zbrojnych jako żywej tarczy w przypadku konfliktu.

MARCIN SZYMAŃSKI

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

2 Komentarze

 1. Gen. Chelaru: Zacznijmy od początku, osoby rozmieszczające nadajniki nie mają pojęcia o ich funkcji. Zdalna aktywacja nadajników odbywa się na kilka sposobów: czasowo, za pomocą satelity, z pokładu samolotu mającego nadzorować zamieszki lub protesty.
  Nadajniki dużej mocy są instalowane tylko w dużych miastach – zarodkach konfliktów, w małych miastach stosuje się nadajniki mobilne.
  Urządzenia psychotroniczne badano w okresie 1995-2005, w teatrach i otrzymano wyjątkowe rezultaty.Psychotroniczne broń, jak to działa!
  „Naukowcy zaproponowali stosowanie mikrofal jako broń przeciwko ludziom kilkadziesiąt lat temu.
  Całość stała się łatwiejsza wraz z pojawieniem się sieci telefonii komórkowej GSM 900 i GSM 1800 , które stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia.
  Agencje wywiadowcze i służb obronne w Europie, USA i Azji posiadają dokumenty dotyczące biologicznych skutków promieniowania elektromagnetycznego, spowodowanego przez częstotliwości radiowe i kuchenki mikrofalowe, które pokazuje, że wszelakiego typu częstotliwości mikrofalowe powodują wiele problemów zdrowotnych w następujących obszarach: układ krążenia, ośrodkowy układ nerwowy, układ pokarmowy, skład krwi, funkcje komórek, metabolizm, reprodukcja…
  Echipamentele, systemy wizualne stosowany do testowania telefonów komórkowych pokazują, że częstotliwość i intensywność mikrofalowa tych produktów jest podobna do tych, w kuchenkach mikrofalowych.
  Na przykład, testowane były przez nas dwa telefony komórkowe (starszej i nowszej generacji) ,które pokazują poziom promieniowania na poziomie 100 mW / cm2 i 50 mW / cm2.
  Maksymalne dopuszczalne promieniowanie wynosi tylko 5 mW / cm2 ,a rosyjscy naukowcy zajmujący się bronią mikrofalową niszczyli komórki przy użyciu promieniowania na poziomie zaledwie 10 mW / cm2.
  Prosta arytmetyka i kalkulacja pokazuje, że telefonia komórkowa jest co najmniej 10 razy bardziej niebezpieczne niż jakakolwiek broń mikrofalowa !
  Twój telefon komórkowy jest prawdziwym „koniem trojańskim”! Australijscy naukowcy wykazali, że sieć telefonii komórkowej (GSM/LTE) jest odpowiedzialna za masową produkcję raka u myszy (w laboratorium).
  Dokumenty te pokazują, że mikrofale przechodzą przez skórę i docierają do organów. Fale niekorzystnie wpływają na wewnętrzne gruczoły i krwiobieg .
  Temat ten został podłapany przez służby wywiadowcze w latach 1975-1976.
  Wynika z tego, że zagrożenia związane z wykorzystaniem mikrofal były znane od 25 lat. Radzieccy szpiedzy używali broni mikrofalowej bazującej na nadajnikach 900 MHz i 1800 MHz. Dlatego w większości krajów na tych częstotliwościach wprowadzano tak chętnie systemy telefonii mobilnej.
  Jedną z zasad inteligencji jest, to aby ukrywać pewne prawdy. Musimy uznać, że maska (przebranie) broni mikrofalowej wykorzystywanej do kontroli ludzkich zachowań, w postać telefonów komórkowych była genialna.
  Ale za głupotę przyjęcia konia trojańskiego, zapłaciliśmy chorobami, przyjęciem broni kontrolującej nasz umysł , a tym samym zgodziliśmy się na zmiany w mózgu upraszczające nasz tok myślenia, sprowadziliśmy siebie i swoje życie do banału nałogów i strachu !!!
  Broń mikrofalowa, która zamienia ludzi w bydło jest stosowana we wszystkich większych miastach.
  Opracowana przez komunistów, broń mikrofalowa działa nieprzerwanie od 1980 roku. Ta broń przesyła sygnały o bardzo niskiej częstotliwości, które są identyczne z falami pracy mózgu.
  Wiadomo już, że częstotliwość i forma tych fal określa zachowanie człowieka.
  Tak więc, za naciśnięciem jednego przycisku, ludzkie bydło staje się potulne i posłuszne, zestresowane, zmęczone, apatyczne i chce pracować na jałowym biegu przez cały dzień nic nie robiąc.
  Obecnie te nadajniki montowane są na najwyższych budynkach w mieście. Tuż obok nadajników GSM, można zobaczyć specjalistyczne czujniki pozwalające korelować natężenie fal w zależności od pogody, wiatru…!
  Co ciekawe odbieramy także sygnały niskiej częstotliwości wymieniane pomiędzy okrętami atomowymi, to szok ale niekiedy to co czujesz, to czego nie rozumiesz i to co cię rozprasza to zakodowana wiadomość niskiej częstotliwości wędrująca przez cały świat z dalekich zakątków mórz i oceanów.
  Sygnały te są emitowane przez stacje radiowe i telewizyjne, sieci mobilnych radarów i radary powietrznej oraz systemy satelitarne.
  Ogromne liczby abonentów sieci komórkowych są uzależnione nie od samych komórek, ale od sygnałów preparowanych przez służby bezpieczeństwa korzystające z tych nadajników w celu wysyłania bezpośrednich mentalnych sygnałów sterujących waszą podświadomością.
  Telefony komórkowe używają impulsu modulowanego , więc sygnały te wykraczają poza czaszką i docierają do mózgu, gdzie dochodzi do zmiany ludzkich zachowań ze względu na bardzo niskie częstotliwości sygnałów, które zawierają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*