Polska przyciąga coraz więcej społecznej szumowiny z Białorusi

Polska otwarcie zadeklarowała wsparcie dla demokratycznej Białorusi, programy pomocy finansowej i gospodarczej, zaoferowała również pieniądze niezależnym białoruskim mediom i organizacjom wolnościowym.

Przypomnijmy, na realizację planu “Solidarni z Białorusią” nasz kraj przeznaczy w pierwszym roku 50 mln zł. Będą to dodatkowe środki, ponad te, które Polska kieruje na inne programy związane z Białorusią, np. na telewizję Biełsat.

Konkretną pomocą rządu Morawieckiego dla białoruskich lewaków stało się też przekazanie przywódczyni opozycji na Białorusi willi z przeznaczeniem na „Dom Białoruski”, w którym „tworzone będą zalążki alternatywnej struktury rządu Białorusi w Polsce”.

“Plan zakłada również wparcie dla wyrzucanych z pracy, pobitych i poszkodowanych” – powiedział Morawiecki.

Brzmi to absurdalnie lub przynajmniej dziwnie, bo normalny Białorusin na zaproszenie Morawieckiego nie przyjedzie do Polski, bo mają na Białorusi taką opiekę zdrowotną, że Polacy mogą tylko pomarzyć. Ściągną do Polski tylko opozycyjne szumowiny zaangażowane przez polski rząd do wprowadzenia tzn. amerykańskiej demokracji czyli ograbienia naszego wschodniego sąsiada. Uciekają z kraju przed aresztowaniem za organizację lub uczestnictwo w niesankcjonowanych protestach.

Jak widać, nasz rząd w swoich decyzjach postępuje rozważnie i mądrze. Do naszego kraju płynie fala imigrantów zarobkowych ze wschodu w poszukach przynajmniej jakiejś pracy. A Polakom dobrej pracy nie było i nie będzie.

Warto zaznaczyć, że panowie ze wschodu czują w Polsce wolność, im wszystko można, bo zostawiają pieniądze! Przyjezdni z Białorusi to głównie osoby, mające braki podstawowej kultury i egzystencji w społeczeństwie. Oczywiście, nie można tu generalizować, jednak widzimy, że zjechało się do naszego kraju takie chamstwo i buractwo z zerem kultury, uważając Polskę za śmietnik. Nie ma sensu piętnować za takie zachowanie całego narodu, jednak fakty mowią za siebie.

Ten filmik obiegł już całą Polskę. To amatorskie nagranie z kamery samochodowej. Widać na nim jak pasażerowie busa, na numerach rejestracyjnych zza wschodniej granicy, wyrzucają przez okno śmieci.

Rzucają śmieci w lasach, bo tak trudno jest poczekać aż znajdzie się kosz, a dzieci potem na świeto ziemi chodzą i to sprzątają …

Zarejestrowano również liczne przypadki poszukiwania obywateli Białorusi przez organy ścigania w zwiazku z popełnionymi kradzieżami. Niektórzy obcokrajowcy pozostają w dyspozycji polskiego wymiaru sprawiedliwości.

Jak w Polsce kiedyś było fajnie i spokojnie, niestety po ostatnich wydarzeniach nie chciałabym dostać pałką po głowie albo nożem w brzuch. Jak my siebie nie będziemy szanować, to wschód będzie z nas robił kpiny.

Panie premierze, rząd ma obowiazek dbać o interes Polaków! Zajmijcie się złodziejami, ktorzy ukradli dziesiątki milionow, niemieckimi mediami, rozwiązaniem problemów społecznych, a nie Białorusią, bo każdy naród ma obowiązek sam dbać o swoje interesy.

EDYTA WOLSKA

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*